LEŚNY KRĄG KOBIET – zaczynamy 01.04.2023
Kręgi kobiece, Kręgi siostrzane, Kręgi kobiecej energii… – to tylko nazwy, które dla jednych z nas brzmią przyciągająco i zachęcająco, u innych wywołują zaś usztywnienie, bądź zdziwienie.

Zapomnij więc proszę o etykietach i uprzedzeniach, a odpowiedz sobie na pytania:


Czy mam ochotę na relaks?
Czy potrzebuję wsparcia?
Czy mam ochotę na spotkanie z naturą?
Czy chciałabym poczuć dobrą energię?
Czy pragnę dobrego, ciepłego, empatycznego towarzyszenia?
Czy lubię rozmawiać, bądź słuchać o sprawach ważnych, trudnych, a nawet bolesnych…?
Czy chcę współtworzyć „miejsce” z dobrą energią, pełne akceptacji?


Jeśli na którekolwiek z nich odpowiedź brzmi – TAK, to koniecznie musisz do nas dołączyć

Pierwsze spotkanie już 1 kwietnia godz. 10:00!

Będziemy się spotykać w różnych terminach, w różnym składzie, w różnych tematach.

Gdzie? 

W lasach wokół - https://przytulasekjg.pl/ przy jego ognisku – gdy chłodem powieje, a pod jego dachem - jeśli deszcz bądź wiatr będą nam straszne. To będzie leśny krąg, gdyż właśnie z lasu będziemy czerpać moc spokoju, energię tworzenia, siłę przetrwania, wolę wzrastania i wiele więcej. Jestem bowiem ogromną miłośniczką natury, jej piękna, metafor, które w niej odnajduję, siły która zawsze tam na mnie czeka i tym pragnę się z Wami podzielić, tym pragnę Was obdarować.

Ale nie myślcie, że jestem szaloną kobietą z lasu, bo (niestety?) nie jestem. Równie jak czuła na piękno i otwarta na świat i przyrodę, jestem - pragmatyczna oraz osadzona w nauce i badaniach - i to z nich również czerpię, będąc psychologiem. 
Trochę sprzeczne?
Za to bardzo kobiece. 
Jak więc będą wyglądały nasze kobiece spotkania?

Jeśli pogoda pozwoli, wyruszymy w las, aby tam oddać się w jego władanie i w pełni zrelaksować.mZażyjemy zmysłowych kąpieli leśnych. Poprowadzę Cię tą ścieżką, być może w nieznane Ci jeszcze rewiry. Jeśli pogoda nas zniechęci, to różne formy relaksacji poprowadzę pod zadaszeniem jurty.
Zrelaksowane, z otwartymi umysłami i sercami zajmiemy się sprawami i tematami nas nurtującymi. Będziemy sobie zadawać pytania ważne, pytania trudne, czasami nawet bolesne. Możesz odpowiadać sobie na nie w myślach, podzielić się przemyśleniami z innymi lub w ogóle tylko spotkać się z pytaniem. Bo może to nie jest właściwy dla Ciebie czas na udzielanie sobie odpowiedzi na trudne pytania ?
Na koniec będziemy znów powracać do relaksu, uwalniając nasze myśli, wypuszczając emocje i rozluźniając ciało - poprzez świadomy oddech, medytację, proste ćwiczenia jogi, a może taniec.
Na każde ze spotkań wybierzemy myśl przewodnią, od której zaczniemy. Gdzie popłyniemy, gdzie zacumujemy? To już zależy od prądu, który nas porwie. Temat pierwszego spotkania zaproponuję już wkrótce na moich profilach na Fb i Instagramie.
Zapraszam Cię serdecznie do ich zaobserwowania.


Inwestycja:
Pierwsze spotkanie, jest trochę na próbę zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie. Możesz więc przyjść, skosztować i na koniec ocenić,
czy skorzystałaś i czy chcesz się odwdzięczyć wrzucając - co uznasz do koszyczka.
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I OGRANICZENIA PRAWNE: Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne wypadki, które mogą wynikać z wycieczek w środowisku leśnym,  zagubienie się w terenie osób oddalających się samowolnie od grupy, zgubienie/uszkodzenie mienia uczestnika, alergii, użądleń, ukąszeń komarów, kleszczy ani chorób z nimi związanych. Prosimy o zapewnienie sobie odpowiedniej profilaktyki. 
Wszelkie aktywności związane z warsztatami w lesie podejmujecie Państwo na własną odpowiedzialność